Luna Beach House
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Luna Beach House Pôrto das Galinhas με 1 υπνοδωμάτιο έχει άνετη τοποθεσία 7 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Maracaipe, και προσκαλεί τους επισκέπτες να περάσουν το χρόνο τους στην ηλιόλουστη βεράντα.
Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν τις Φυσικές Πισίνες Piscinas Naturais de Porto de Galinhas, που βρίσκονται σε απόσταση 2 χλμ.
Η βίλα με 2 μπάνια προσφέρει θέα στη θάλασσα, που κάνει τη διαμονή των επισκεπτών ακόμα πιο ευχάριστη. Η βίλα Luna Beach House έχει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Παρέχεται πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό μαγειρικά σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση. Joao Restaurante σερβίρει πιάτα σύγχρονης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση περίπου 200 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Pontal de Maracaipe1156 χλμ.
- Haras Maracaipe1793 χλμ.
- Porto De Galinhas Center2498 χλμ.
- Aica Diving2633 χλμ.
- Φυσική Πισίνα Maracaipe1404 χλμ.
- Rio Maracaipe412 χλμ.
- port of chickens515 χλμ.
- Φυσικές Πισίνες Porto de Galinhas2602 χλμ.
- Mercadinho Da Kesia2273 χλμ.
- Coqueiral de Maracaipe1063 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre56 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Recife / ΔιεθΝές Guararapes-Gilberto Freyre από η βίλα Luna Beach House;
Η βίλα Luna Beach House απέχει 60 χλμ. από το Recife / ΔιεθΝές Guararapes-Gilberto Freyre. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Luna Beach House;
Οι τιμές σε η βίλα Luna Beach House κυμαίνονται από 93$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η βίλα Luna Beach House;
Οι πελάτες της η βίλα Luna Beach House είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.